Yükleniyor...

Alta Sanat

2005'den beri

24 Subat 2017

Sergilerimiz

2010 “Şehrimde Sonbahar” Metin GÖNÜL  kişisel sergisi Alta Sanat Galerisinde iki ay boyunca sergilenmiştir.

2010 “Müzik, Dans ve Doğa” Karma Sergi  Birsel Bosut Gürbüz, Candan Karan, Ebülfez Ferecoğlu, İnci Okay, Ruhiye Dinç ve Zuhal  Karaçengel Köseler eserlerinin sergilendiği sergimizde tuval üzerine yağlı boya kullanılarak yapılan tablolar sergilenmiştir.

2010 “Sevdiğim İstanbul’dan” Neşe GÜMÜŞÇÜOĞLU  kişisel sergisi Alta Sanat Galerisinde 1 ay sergilenmiştir. Sanatçının sulu boya ile yaptığı eserler büyük ilgi görmüştür.

2010 “Zamanda Gezginim” Dilşan BALKANCI  kişisel sergisi Alta Sanat Galerisinde 5 ay boyunca sergilenmiştir. Sanatçının yapmış olduğu eserler tuval üzerine karışık teknikler ile yapılmış olan tablolardır.

2010 “Dgsa Günlerinden Bugüne” Karma Sergisi  Ayten Yetiş Doğu, Ender Dandul, Orhan Ersoy, Ramuş İpek, Yaşar Yeniceli veZuhal Karaçengel’ in katıldığı karma sergide tuval üzerine yağlı boya ve tuval üzerine karışık tekniklerin kullanıldığı eserler sergilenmiştir. Sergi 1 ay sürmüştür.

2011 “İstanbul’da Rüyadayım”  Ebülfez Ferecoğlu’ nun kişisel sergisi 1 ay Alta Sanat Galerisinde sergilenmiştir. Sergide sanatçıya ait tuval üzerine yağlı boya eserler sergilenmiştir.

2011 “İstanbul’u Fırçaladık” Karma Sergi  Canan Karan ile Pandora’ nın eserlerinin 1 ay Alta Sanat Galerisinde sergilenmiştir. Eserler tuval üzerine yağlı boya olarak yapılan tablolar sergilenmiştir.

2011 “ Sulu Boya Grubu 40.Yıl Sergisi Ruzin Gerçin Anısına” Karma Sergisi  Handan Kıran, Hatice Soysal, Meral Bingöl, Sabri Akça, Süheyla Zengin ve Tijen Şikar in sulu boya tabloları Alta Sanat Galerisinde 1 ay süre ile segilenmiştir.

2011 Çiçekler Açarken” Yasemin Peker' in kişisel sergisi Alta Sanat Galerisinde 4 ay sergilenmiş olup sanatçının natürmortları büyük ilgi görmüştür.

2011 “Naif Ressamlar ”Orda Bir Yer Var Uzakta ” Karma Sergisi  Amio Katajainen, Bayram Gümüş, Berra Yılmaz, Chermine Vidori, Sema Çulam, Şule Özer ve Zeynep Şan katılmıştır. Sergi içerisinde tuval üzerine yağlı boya ile yapılmış olan eserler sergilenmiştir. Sergi 1 ay Alta Sanat Galerisinde Sergilenmiştir.

2011 “Sevginin Resimleri” Karma Sergi  Alp Bartu, Ömer Yiğit Aral, Ramuş İpek, Veli Sapaz, Viktor Vasilyeviç ve Zehra Aral’ ın katılmış olduğu sergimizdir. Sergimiz sırasında Abdülkadir Günyaz “ Sanat Kültürü” başlıklı bir seminer vermiştir. Sergi sırasında sulu boya ve tuval üzerine yağlı boya ile yapılmış olan eserler sergilenmiştir. Sergi 1,5 ay sergilenmiştir.

2012 ”Özgür Atlarım” Neşe Gümüşçüoğlu  kişisel sergisi Alta Sanat Galerisinde sergilenmiştir. Sanatçı sulu boya ile yapmış olduğu eserler 1 ay süre ile sergilenmiştir.

2012 ” Dans ” Mustafa Köseoğlu  kişisel sergisi tuval üzerine akrilik boya ile yapmış olduğu tablolar sergilenmiştir. Sergi 1 ay süre ile Alta Sanat Galerisinde sergilenmiştir.

2012 “Küçük Resimler” Orhan Ersoy  kişisel sergisi tuval üzerine yağlı boya ile yapılmış olan tabloları Alta Sanat Galerisinde 2 ay süre ile sergilenmiştir.

2012 ”Ayvalık’ dan Mavi Düş ” Metin Benek’  in kişişel sergisi 1 ay süre ile Alta Sanat Galerisinde sergilenmiştir. Sanatçının tuval üzerine yağlı boya ile yapmış olduğu tablolar sergilenmiştir.

2012 ”Suyla Gelen SU” Dilşan Balkancı  kişisel sergisi Alta Sanat Galerisinde sergilenmiştir. Sanatçının tuval üzerine yağlı boya ile yapmış olduğu eserler 1 ay süre ile sergilenmiştir.

2013 “ATEŞ” Ebülfez Ferecoğlu  in kişisel sergisi Alta Sanat Galerisinde 1 ay süre ile sergilenmiştir. Sergi sırasında sanatçının tuval üzerine yağlı boya ile yapmış olduğu eserler sergilenmiştir.

2013 “Sanat Havası” Pandora  kişisel sergisi Alta Sanat Galerisinde seriglenmiştir. Sanatçı takma ismi ile sergilediği eserler tuval üzerine yağlı boya ile yapmış olduğu tablolardır. Sergi 1 ay sürmüştür.

2013 “Toprak” Ferhan Atalay  kişisel sergisi kağıt üzerine akrilik boya ve tuval üzerine akrilik boya ile yapılmış olduğu eserlerin sergisi 1 ay süre ile sergilenmiştir.

2013 ” Metal ve Renkli Kaygılar ” Gökhan Taş  kişişel sergisi Alta Sanat Galerisinde 1 ay süre ile sergilenmiştir. Sanatçının yapmış olduğu Heykel eserler sergilenmiştir.

2013 “İRONİ – AN – DÖNGÜ” Seramik Karma Sergisi  Berna Batur Gündüz, Halide Okumuş ve Şeref Doğan’ ın katıldığı sergide seramik eserler Alta Sanat Galerisinde 1 ay süre ile sergilenmiştir.

2014 “Kırmızının Caz Hali” Neşe Gümüşçüoğlu  kişisel sergisi Alta Sanat Galerisinde sergilenmiştir. Sanatçının yapmış olduğu sulu boya eserler 1 ay süre ile sergilenmiştir.

2014 ” Doğanın Ritmi ” Karma Sergi  Tülin Demiray ve Zuleyha Akbaş’ ın eserlerinin sergilendiği sergide sanatçıların tuval üzerine yağlı boya ile yapmış oldukları eser sergilenmiştir. Sergi Alta Sanat Galerisinde 1 ay süre ile sergilenmiştir.

2014 ” İçimdeki Konçertolar ” Atilla Işıksun  kişisel sergisi 1 ay süre ile Alta Sanat Galerisinde sergilenmiştir. Sanatçının eserleri tuval üzerine akrilik boya ile yapılma tablolar oluşturmuştur.

2014 ”Renklerin Dansı ” Yenal Bilge  kişisel sergimiz Alta Sanat Galerisinde 1 ay süre ile sergilenmiştir. Sanatçı özel boya ve karışık teknikler ile yapmış olduğu eserleri sergilemiştir.

2014 ” 100. Kişisel Sergi ” Zuhal Karaçengel Köseler  kişisel sergisi 10 gün süre ile sergilenmiş olup sanatçının tuval üzerine yapmış olduğu yağlı boya eserler sergilenmiştir.

 

İŞYERLERİNE AÇTIĞIMIZ SERGİLER

 

2006 MASHATTAN KONUT SATIŞ ofisindeki sergimiz: Alta Sanat galerisi 2006 Mayıs ayında yapım aşamasında olan Taş Yapı İnşaat şirketinin Maslak Mashattan Projesi satış ofisinde karma bir sergi düzenledi. Mashattın Satış ofisi yönetimi proje için gelecek ziyaretçilere bir özellik vermek istedikleri için bizimle işbirliği yaptılar.
Sergimize Mashattın Projesini görmek için gelen ziyaretçiler çok ilgi gösterdiler ayrıca pazarlam grubunda çalışan personel için de son derece moral verici bir sergi oldu, 1 ay kadar süren sergimiz çok başarılı geçti.

AİDA TOUR Ofisindeki sergimiz: 2009 yılında AidaTour Turizm şirketi sahip ve yöneticisi Sn.Adviye Bergaman sanat olaylarını yakından takip eden bir yönetici, bize işyeri merkezinde sergi açılması konusunda arzusunu bildirdi.
Aida Tour butik çalışan tanınmış bir turizm şirketi idi bu bizi onurlandırdı ve şirketin Kemerburgaz’daki dublex çalışma ofisini inceledik , sergi açılabilmesi için işyeri mekanında bazı değişikler yapılmasına karar verdik.
Sergi konusu olarak alt kat girişde Metin Gönül yağlıboya daha çok balıkçıları ve İstanbul’dan peysajları olan tabloları yerleştirdik.Üst katta ise karma tanınmış sanatçıların eserlerinden birer adet uygun yerlere yerleştirdik.

Bu çalışmalarımız sırasında ofis çalışanları son derece heyecanlandılar ve bize yardımcı oldular böylece ofis içinde ayrı bir enerji akımı oluştu her sanatçı ve esri hakkında bilgi sahibi oldular. Aida Tour yönetimi açılış kokteyli için mekana ve verandaya mumlar çiçekler ile ayrı bir görünüm verdi çok da güzel bir açılış kokteylimiz oldu. İstanbul merkeze uzaklığı nedeni ile fazla ziyaretçimiz olmadı 2009 yılında yılbaşı öncesi yılbaşı kutlaması ile birlikte açılan sergimiz Ocak 2010 sonuna kadar devam etti.

ADEM OCAK MOBİLYA MAĞAZASI; 2010 yılı Haziran başında MadoccoAdem Ocak Mobilya Mağazasında , çeşitli sanatçıların yapıtlarından oluşan değişik teknikleri ve çalışma konularını seçen sanatçılarımızın eserlerinden oluşan bir sergi hazırladık.
Adem Ocak Mobilya Mağazası butik işler için çalışan bir firma olduğu için ziyaretçileri daha ziyade mimari eğitim almış kişiler ve özel zevkleri oluşan kişiler olduğu için sergimiz güzel bir ilgi gördü ve yaz sonuna kadar devam etti.

BODRUM SHAMANA HOTEL & SPA 2013 Yazında Bodrum Torba’daki Shaman Hotel & Spa’da galerimiz sanatçısı DİLŞAN BALKANCI ”EVRENİMİN KADINLARI” isimli resim sergisi düzenledik.Sergi açılışı ve sonrasında otelde konaklayan misafirlerden başka Bodrum’da yaşan sanatseverler tarafından ziyaret edildi.

BODRUM VİLLA RUSTİCA GÜNDOĞAN 2014 yaz aylarında galerimiz karma sanatçılardan oluşan değişik sergiler düzenledi. Gündoğan körfezinde uzun yıllar hizmet gören bir restorant ve bar olan Villa Rustica iç mekan ve dış mekanda düzenlenen sergilerimiz gelen müşteriler tarafından çok beğenildi.